מחיצות אקוסטיות מיועדות לצורך הפרדה בחללים גדולים כשהן מספקות חלל נוסף שכולל את כל התנאים הנדרשים לפעילות נוספת במקביל. בנוסף, הן עוזרות במיסוך רעשים שמגיעים מחוץ למתחם ומאפשרות ניצול מקסימלי של החלל במקומות כמו –  משרדים, מוסד ציבורי, מלונות, אולמות וגם במרכזי אימון וכושר. מחיצות אקוסטיות בעלות עיצוב דקורטיבי תהוונה גם פריט מרשים שמתכתב עם החלל הספציפי. בעלי עסקים רבים שמעוניינים ליישם במתחם העבודה מחיצות אקוסטיות ניידות, יצליחו ליהנות בחללים נוספים שיתאימו למגוון פעילויות שדורשות ריכוז מרבי, פרטיות ותנאי סביבה שמתאימים ללימוד או אימון אישי. גם במתחמים של שטחי אימון וכושר כמו מכונים וסטודיו, נידרש מענה לחלוקה של החלל לצורך אימונים אישיים או קבוצתיים – עבור זה מומלץ לעשות שימוש במחיצות אקוסטיות ניידות מפורניר, שמהוות פתרון עיצובי יחד לצד היתרון הגדול של מיסוך המרחב מהמולה ורעשים.

מחיצות אקוסטיות ניידות מפורניר לחלוקה של שטחי אימון וכושר

מחיצות אקוסטיות ניידות מפורניר לחלוקה של שטחי אימון וכושר

מתחמי כושר וסטודיו לאימונים

נדמה כי רק חללים במשרדים ובמקומות ציבוריים זקוקים להסתייע במחיצות שמספקות מתחמים אישיים, אולם היום, כשיש הרבה יותר מודעות ליתרונות הרבים בחלל אישי, מקומות רבים בהם מתקיימות פעילויות מסוימות שדרושות ריכוז ותנאי חלל שקטים, יבקשו לעשות שימוש במחיצות אקוסטיות ניידות.גם בחלל של חדר כושר או סטודיו להתעמלות, שמאכלסים מדי יום מקבץ רב של בני אדם שמתאמנים יחד, יהיה צורך לא פעם במרחב אישי כדי לבצע אימון אישי או קבוצתי, וליהנות מכל התנאים המאפשרים זאת. ניקח לדוגמא מכון כושר בו יש תמיד מוסיקת רקע, צלילים של מכשירים שמתחככים במוטות הברזל, נשיפות ושיחות חולים בין המתאמנים ועוד – כל אלה לא יאפשרו לקיים אימון אישי או קבוצתי עם מדריך עם כל התנאים הנדרשים, לכן מחיצות אקוסטיות יכולות לספק את המענה בצורה פשוטה ומהירה כשהן ממוקמות במהירות ומאפשרות איטום הרמטי וחיץ אידיאלי מכל ההמולה שמתקיימת מהצד שמעבר אליהן. בצורה הזאת יצליח כל מתעמל או מתאמן, להקשיב להנחיות המאמן ולזכות בשעת כושר אישית במתחם המכון.

כיצד מפרידים חלל ומייצרים אקוסטיקה בו זמנית?

מרגע שנציב את הקירות הללו שכל יעודן הוא ליצור חיץ בחלל, נתחיל ליהנות מאקוסטיקה מושלמת וממתחם אינטימי, שקט ורגוע שלמעשה נחשב לחדר נוסף מבלי שנאלץ להשקיע בשיפוץ או בבנייה של חדר מגבס. כיום, כל מתחם שנהייה מעוניינים ליצור בו תנאי חלל שקטים ונעדרים מכל הסחות ומרעשים חיצוניים, נוכל לעשות זאת על ידי מחיצות מעוצבות אקוסטיות שהן ניידות בחלל בעלות משקל קל ופשוטות ליישום. המחיצות בנויות מחומרי גלם יעודים שמבודדים רעשים וברגע שנפרוש אותן בחלל וניצור חלל נוסף, יתקבלו בו תנאים של חלל שעומד בפני עצמו. כך נוכל לעשות בו כל פעילות שמצריכה ריכוז או הקשבה. בתום המשימה או הפעילות נוכל לקפל חזרה את המחיצה ולהחזיר את החלל למצבו הקודם.

השימוש בחומר פורניר עבור מחיצות

ישנן מחיצות שבנויות מחומרי גלם שונים אולם היום נמצא כי חומר הפורניר מספק יתרונות רבים בעיקר כשהוא מהווה גימור למחיצה. מחיצה עם חומר גלם פורניר, למעשה עשויה מעץ וחומרים מבודדים נוספים כשהפורניר מעניק לה את הטקסטורה היפה והאקסקלוסיבית. הביקוש הגדול בחומר זה נובע ממיזוג האופטימלי של מחיר שהוא זול לבין מראה אטרקטיבי שמשתלב נהדר במרחב, לרבות במכוני כושר או חללי סטודיו למיניהם. חומר גלם הפורניר מהווה גם מענה אקולוגי מאחר שלא נדרש לעשות שימוש בעץ מלא, ועדיין נצליח להשיג מראה טבעי ויפה בחלל החדש. יחד עם זאת, מדובר בחומר גלם שעמיד אל מול כל שינוי באקלים ולא נוטה להתעוות עם שינויי טמפרטורות.

עיצוב מודרני וחדשני

ידוע כי חדרי כושר וסטודיו לאימוני כושר שעוסקים בטיפוח הגוף והנפש מהווים מקור ראשוני לכל טרנד חדש בענף הלבוש וההנעלה, הטיפוח והמראה וכו'. לא בכדי גם העיצוב של החלל מתכתב עם הקודים הללו וכיום כל פתרון עיצובי שהוא גם פרקטי ימצא כמתאים. מחיצות אקוסטיות ניידות מפורניר יאפשרו גם ליהנות ממחיצה דקורטיבית שהיא מעוצבת בהתאם לעיצוב הקיים וגם להתנייד במרחב ולתת מענה בכל רגע נתון. מחיצות אלה תגענה במגוון דגמים, עיטורים וסגנונות, גדלים ומידות, ותמיד אפשר להתאים אותה בצורה מדויקת למקום אליו היא מיועדת.