אמצעי שבכוחו להפחית רעשים לא חייב להיות קשור למבנים ולמשטחים מוצקים כגון קירות, תקרות או רהיטים. כיום יש פתרון מעולה שמסוגל להפחית רעש ולמקסם את האקוסטיקה בחלל  – מחיצות אקוסטיות ניידות. מחיצות אלה מעניקות לכל אחד ואחד את הגמישות המרבית בעיצוב החלל. מערכות קיר מודולריות מהסוג הזה מצליחות לשלב פונקציה ועיצוב מושך מבחינה ויזואלית ולצד זה לתת מענה לצרכים רבים. ניתן להזיזן בכל רגע נתון ולמקם אותן בכל מקום בחדר ולהתאימן בצורה אישית לפי הצורך. אין ספק כי מדובר בשילוב המושלם של אקוסטיקה מכסימלית ועיצוב קל וגמיש ליישום.

מענה מודרנית, ירוקה ועדכנית

מחיצה זו שהיא למעשה מעין מערכת קיר נייד, תהווה פתרון אקוסטי ועדכני שמותאם בצורה מושלמת לכל הצרכים שלנו הן בעבודה במשרד, באולמות אירועים, במגוון מקומות ציבוריים והן בבית הפרטי. מחיצה מודולרית זו מציעה מענה עצמאי עשוי מקצף גבס בר קיימא שסופג ביעילות רבה את רעשי החלל ובמקביל מסוגל לנוע במרחב ביתר קלות. העובי של המחיצה נקבע לפי תנאי המקום ובהתאם לסוג הרעשים שמעוניינים לעמעם, בעוד שמחיצה זו תשמש גם כמסך פרטיות אסטרטגי וכן כעזר ליצירת אזורים פונקציונליים בחלל המשרד או הבית.

קיר בהתאמה אישית

עם מערכת קיר נייד זה ניתן ליצור בקלות מרבית בידוד קול במקומות עבודה בודדים. אפשר למקם אותה מאחורי או בין, שולחנות עבודה, בהתאם לתנאים הקיימים בשטח. ניתן לקחת מידות של האזור בו היא אמורה להיות ממוקמת ולבנות אותה לפי אילוצים ספציפיים. כל אלמנט כזה שיבנה ימזער את הצלילים שמגיעים משיחות של עובדים או מכל מקור רעש אחר שמגיע מחוץ לתחום. מאחר שמדובר באלמנט גמיש ומודולרי, אפשר יהיה למקסם את האיטום האקוסטי בהתאם לצרכים וההעדפות האישיים.

היכן תוכלו ליישם את הקירות הללו?

מדובר בפתרון אקוסטי נהדר שמאפשר ניידות וגמישות לטובת ניצול החלל במשרדים, בתי כנסת, אולמות אירועים, מרכזי קונגרסים ותערוכות.

משרדים – כיום סגנון העבודה הנפוץ ביותר במשרדים רבים הינו סגנון – open space, אך במצבים מסוימים בהם קיים צורך בחדר אינטימי עבור מטרות שונות כמו – ראיון עבודה, ישיבת צוות, שיחות אישיות או כל עבודה שמצריכה ריכוז – קירות אלה יהוו מענה מושלם.

בתי כנסת  – חלל בית כנסת הינו חלל שמזוהה עם הפרדה בין גברים לעזרת נשים, על כן קירות אלה יהיו שימושיים ביותר. גם במקרים שמתרחש אירוע בבית הכנסת כשבמקביל מגיעים אליו מתפללים לתפילה שבשגרה – בעזרת אותן מחיצות יתאפשר לכל אחד ליהנות מהמרחב.

אולמות אירועים – אולמות אירועים הינם לרוב חללים גדולים ורחבים שיכולים להכיל בתוכם מאות אורחים. לא פעם יתבקש בעל האולם ליצור אופציה של אזור קטן יותר שיתאים במידותיו לכמות קטנה של אורחים. כדי לענות לצרכי הלקוחות, באמצעות מחיצת הפרדה יהיה ניתן לחצות את האולם וליצור שני חללים מקבילים ואף לאפשר לקיים עוד אירוע נוסף בו זמנית, מה שימקסם את הרווחים של האולם.

מרכזי קונגרסים – מרכזים אלה מתאפיינים במרחב פתוח לתצוגות שמשתנות בתכיפות, אולם מדי פעם יש צורך במחיצה אקוסטית שתחלק את החלל בין התערוכות והמיצגים או תאפשר להתגודדות של קבוצת קהל להקשיב להרצאה כשמנגד מתרחשת לה תערוכה ווקאלית. מחיצות מודרניות אלה תספקנה את האקוסטיקה המיטבית, את המרחב האינטימי בתוך חלל גדול, כשגולת הכותרת – שהן גם מרהיבות בעיצובן ומשדרגות את החלל.

האלטרנטיבה הניידת לבלימת רעש

במידה ואתם מעוניינים להפחית את הרעש במשרד, אך במקביל לשמור על עיצוב החדר – מחיצות אלה הינן המענה האידיאלי, הן ניתנות להזזה, סופגות קול בהתאם לצורך, מה שאומר שניתן להפחית או להגביר את האיטום שלהן. כאשר הן סגורות תתאפשר תקשורת מהירה בין כל החללים, אולם כשהן פרושות לרווחה נוצר לו ברגע אחד חדר פרטי ואינטימי בתוך מרחב גדול ופתוח. ניתן כאמור להתאים את מערכת המחיצות הניידות לפי העדפות והרצונות האישיים. בנוסף, קיים מגוון רחב של צבעים, חומרי גלם וציפויים, כמו כן, יש מגוון רחב של אפשרויות הרכבה ומתקני מעמד. אקוסטיקה ניידת זו מציעה למעשה את האפשרות לעצב מחדש את המשרד שלכם מדי יום – ולהישאר תמיד יצירתיים וחדשניים!