שדות תעופה ניחנים בתנועה מתמדת ובאנרגיה תוססת ומזמנים שער להרפתקאות חדשות ומקומות נופש וחופשה. יחד עם זאת, ניווט בטרמינלים ההומים הללו מצריך לא פעם אזור אינטימי שמספק שלווה בתוך כל הרעש וההמולה. כדי להשיג את המרחב הזה בין העוברים ושבים, עבור מגוון מטרות, ישנו מענה הולם וחדשני ויש יגידו אפילו מהפכני – מחיצות אקוסטיות ניידות.

בעידן של היום, שמטפח את מונח האינדיבידואל, מטיילים רבים יתורו אחד אזורים פרטיים בשדה התעופה בהם יוכלו לשוחח בדיסקרטיות, להתרכז בנייד או במחשב למטרות עבודה, להירגע טרם עלייתם למטוס וכד'. בתוך כל העומס, המובלעת הפרטית של מחיצה אקוסטית מציעה מפלט לריכוז, הרפיה ואינטראקציות ממוקדות ופרטיות. מתוך הכרה בביקוש במרחבים אלה, שדות תעופה פונים היום לפתרונות חדשניים ויצירתיים שלא דורשים בנייה של קירות קבע אלה ממש פתרון עיצובי, גמיש ומהיר כמו שרק מחיצות אקוסטיות ניידות יכולות לספק. 

מחיצות מותקנות על גבי מסילה עליונה

מחיצות מותקנות על גבי מסילה עליונה

אינטימיות עיצובית בחלל

במרכז המחיצות הניידות הללו מודגשת לפני הכל המחויבות למצוינות אקוסטית, אחרת אין צורך רק בפרגוד שמהווה מסתור, כי אם במחיצה שמאפשרת את כל התנאים של בידוד אקוסטי. מחיצות אלה מעוצבות באמצעות טכנולוגיה חדשנית, הן מפחיתות ביעילות רבה את הרעשים מבחוץ ומאפשרות לכל נוסע לשקוע בפעילות האישית שלו. בין אם מדובר בשיחת ועידה של הרגע האחרון, התעדכנות במיילים מהעבודה או אפילו עבור רגע אישי של הרהור – המחיצות הללו תאפשרנה את הסביבה הזו שבה אינטימיות ושלווה זמינים בתוך המולת השדה.

גמישות מרחבית

אחד היתרונות הגדולים ביותר של מחיצות אקוסטיות ניידות הוא יכולת ההסתגלות שלהן במרחב. שדה תעופה הינו סביבה דינמית וכל צרכי הנוסעים יהיו במידה רבה שונים זה מזה. המחיצה ניתנת לפתיחה מחדש בצורה קלה ומהירה ומסוגלת לעמוד בכל מנעד הדרישות ולתת מענה זריז לכל בקשה או צורך של הרגלי הצריכה של הנוסעים בימינו. מחיצות אלו נותנות מענה גמיש כשהן מגדירות מחדש, בקלות רבה, את המרחב על מנת לעמוד בדרישות המשתנות וככל שמרחבי נמל התעופה יתפתחו וישתנו, כך גם האפשרויות של המחיצות הללו יוכלו להתפתח ולסייע.

אסתטיקה ועיצוב

השילוב של המחיצות הניידות הללו לצד הארכיטקטורה של שדה התעופה הינה עדות מנצחת לחדשנות עיצובית. הן בנויות מתוך מחשבה על יעילות ואסתטיקה גם יחד, הן משתלבות בצורה טבעית בסביבת שדה התעופה העכשווי שמעוצב גם הוא בצורה יעילה, נגישה ואסתטית. העיצובים האלגנטיים והמודרניים של אותן מחיצות אקוסטיות משלימים את האווירה הכללית ומבטיחים שהפונקציונליות לא תפגע במראה הכללי של החלל.

התאמה אישית ומיתוג

בנוסף לתכונות האקוסטיות שלהן, מחיצות אלו מציעות גם מצע אידיאלי למיתוג והתאמה אישית לחברות תעופה ועסקים. בתי עסק וחברות תעופה יכולים לשלב את הלוגו, הצבעים והמסרים שלהם על המחיצה, וכך ליצור חשיפה למותג שלהם מול ההמון הרב שפוקד את השדה מדי יום. הזדמנות מיתוגית זו הופכת את המחיצות הללו להרבה יותר מסתם קירות פונקציונליים, הם הופכים למעשה לחלק אינטגרלי מהחוויה העיצובית של נמל התעופה.

יצירת חוויות בלתי נשכחות

שדות תעופה, במהותם, הם חללים ארעיים שבהם מתרחשים רגעי חיבור, ציפייה וסיטואציות רגשיות. על ידי מתן  אזורים אישיים ואינטימיים בהם ניתן לקבל את השקט הנחוץ, כל הוויה הזאת משתדרגת פי כמה עבור הנוסע. מטיילים יוכלו כעת לעסוק בכל משימה בהולה או חשובה להם גם בזמן המתנה בטרמינל בצורה שמטפחת פרודוקטיביות, רגיעה והתחשבות.

חופשה עם הצצה לעתיד

ככל שיש יותר ויותר יעדי חופשה ואטרקציות שקוראות למטייל, כך גם הציפיות של הנוסעים נוסקים בחיפוש אחר חוויות חדשות וקסומות. מחיצות אקוסטיות ניידות מייצגות צעד אחד קדימה בהתאמה לדינמיקה המשתנה הזו. הן מגדירות מחדש את חווית שדה התעופה על ידי חשיפה  לטכנולוגיה חדשנית, עיצוב ופתרונות שמיועדים לרווחתו של האדם.

בעיצומן של כל הפעולות האופייניות והדרושות בשדה התעופה, כמו עמידה בתור, בדיקות, רכישות וכו', מחיצות אקוסטיות ניידות אלו עומדות לנוחיותו של כל נוסע, ומזמינות אותם להיכנס למתחם השלווה שלהם, בו יוכלו להתפנות לעניינים אישיים בטרם יעלו למטוס. אפשר אף להגיד שהמחיצות הללו מגלמות את רוח הטיול המודרני – מסע שחורג מעבר ליעדים וחובק את החוויות שבדרך.