מעצבי פנים של בתי מלון יעשו שימוש במנעד אביזרים כדי לעטר את החלל ובמקביל ליצור אקוסטיקה שתאפשר לאורחים ליהנות מחלל שקט וממוסיקת רקע נעימה שתשרה עליהם את החופש האולטימטיבי. מחיצות אקוסטיות ניידות בבית מלון הינן אלמנט שימושי ביותר, הן יכולות לנוע ממקום למקום בקלות, בהתאם לכל צורך. הן מציעות את האופציה להפוך כל שטח לאזור מגורים אינטימי, אחיד ומרווח. קירות אלה, בבתי מלון ואף במבנים רבים אחרים, מסוגלים גם להעניק מראה רך ורומנטי לכל מתחם מודרני, זאת באמצעות הענקת מראה חלל יעיל ומעוטר בין החדרים. הקירות החדשניים יתרמו לחלוקה מרהיבה ופרקטית מבלי להדיר מהמראה הקלאסי של המלון.

מחיצות אקוסטיות ניידות בבתי מלון

מחיצות אקוסטיות ניידות בבתי מלון

להלן השימושים שניתן לעשות באמצעות מחיצות אקוסטיות ניידות בבתי מלון:

פיצול של חדר האוכל לאגפים

לא פעם בתי מלון יאלצו לפצל את חדר האוכל למספר אגפים. הסיבות תהיינה רבות כגון  – מטבח מפוצל שמוציא מנות שונות לכמה סוגים של אורחים, משפחות שמבקשות פרטיות מיוחדת מטעמי דת, חגיגה של אירוע משפחתי, אירוע חברה שמתנהל לצד אורחי המלון שמגיעים לסעוד וכו'. על מנת שניתן יהיה לאכלס את כולם בצורה נוחה שלא תפריע לאף צד, מחיצות אקוסטיות הן המענה האולטימטיבי. מצד אחד, הן עומדות זקופות ומרשימות ולא לוקחות פוקוס ומד שני נטמעות באלגנטיות בחלל ומעניקות את מלוא הפרטיות בכל סיטואציה. כמו כן, ניתן להזיז אותן בחדר האוכל בהתאם לכמות האנשים / ההתרחשות.

ניצול אולמות הכנסים לקיום של מספר אירועים במקביל

מחיצות אלה יהיו יעילות ביותר גם באולמות של בתי מלון. באולמות רבים נהוג להביא הרצאות של אנשי מקצוע כמו סופרים, אנשי מדע ועוד. בנוסף, לארח מופעי בידור של קסמים או פעילויות חברתיות כמו משחקי חברה – בינגו, קריוקי וכן לארח כנסים של חברות או ארגונים שונים, כשבכל אירוע יש כמות גדולה של משתתפים. אולם מה קורה במידה ורוצים לבצע שני אירועים במקביל, אירוע אחד לאורחי המלון ואירוע סגור לחברה או ארגון. ניתן לפצל את החלל הגדול על ידי מחיצות אלה. המחיצות יבודדו וימסכו את הרעשים ויאפשרו ליהנות משני אירועים בו זמנית.

אירועים קומפקטיים

משפחות שמעוניינות לחגוג אירוע שמחה, חברות או בתי עסק שירצו לערוך כנס עבור העובדים והלקוחות שלהם, יבחרו לא פעם לעשות זאת בחלל של בית מלון שיכול לספק את כל האוכל והאבזור הנדרש לצורך הוצאת האירוע לפועל. אולם לעיתים האולם יהיה גדול מדי ומרווח בממדיו ועלול להשרות אווירה קרה ומנוכרת ופחות אינטימית לכמות האנשים הרצויה. עבור זה ניתן להיעזר במחיצות שמצמצמות את המרחב ומאפשרות אירוע קומפקטי ואלגנטי שמותאם לכמות האורחים.

הופעות

היום, בתי מלון מארחים אורחים לכמה ימים וכן אירועים חד פעמיים כשבסיומם האורחים עוזבים את המקום ולא נשארים ללון במלון. על כן מדובר בחלל שיש בו כל הזמן חלופה של אנשים מכל סוג. על מנת לאפשר את המרחב האישי והדיסקרטי לכל אדם שמתארח במלון וזקוק לכך מחיצות אלה נמצאות בהישג יד כשהן ניתנות לפתיחה וסגירה מהירה והן ניידות בצורה פשוטה וקלה. במלונות רבים מארחים צוות בידור, אומנים, להקות, הצגות, להקות מחול ועוד מגוון של הופעות לקהל האורחים של המלון או לעיתים לקהל מבחוץ. לעיתים האירוח יתבצע בחצר המלון במקום פתוח, ליד הבריכה או ברחבת הדשא וכו'. כדי ליצור מתחם שהוא אישי עבור האמנים, שטח בו יוכלו להתארגן ולהסתתר מפני הקהל עד לרגע המופע, ניתן להיעזר באותן מחיצות שמספקות הפרדה אולטימטיבית.

כיצד מייצרים אקוסטיקה גבוהה באמצעות אותן מחיצות ניידות?

לכאורה, עובדה זו נשמעת מעט מופרכת אך היא לחלוטין אפשרית – חומר הגלם והרכיבים הייחודיים שמהן עשויה המחיצה מעניקים את הבידוד האקוסטי האפקטיבי ביותר. המחיצות בנויות ממסגרת אלומיניום שצמודה לחומרי הגלם שהם מבודדי רעש והם מסוגלים לספק את רמת האקוסטיקה הגבוהה בזמן שהמרחב יהיה מפוצל וכך ליצור חללים אינטימיים ונטולי רעשים, בהם ניתן לבצע כל פעילות. כאמור ככל שעובי המחיצה תהייה עבה יותר כך האקוסטיקה תהייה מיטבית, ניתן לבחור בעוביים שונים וכן בחומרי גלם שונים שירכיבו את המחיצות וכך למעשה להצליח לספק את הבידוד הנחוץ תוך ניצול מיטבי של השטח הקיים.