הוספת מחיצות אקוסטיות מתקפלות למרחבים ציבוריים שונים תעניק שליטה יעילה במרחב ובחירה ברמת אקוסטיקה משופרת גם בשעה שמתרחשת פעילות שונה מצידה השני של המחיצה. היום תוכלו להבטיח לעצמכם רכישה של אלמנט יעיל ופרקטי שיפתור הרבה דילמות שקשורות למרחב המשרד, האולם או הקליניקה, ישפר את האקוסטיקה ויאפשר חלוקת קשב פרודוקטיבית רבה יותר בין הנוכחים. תפקידן של מחיצות אקוסטיות מתקפלות הוא בעיקר זמני ועם זאת משמעותי עד מאוד. המחיצות מאפשרות לבתי עסק, משרדים, בתי כנסת וגם לאולמות אירועים להשיג את מלוא שליטה על חלוקה של המרחב וכן גם את האפשרות לביצוע כמה פעולות בצורה פרודוקטיבית ממש זה לצד זה, רק כשבניהם מוצב לו קיר זמני. אז היכן הן מהוות שימוש אותן מחיצות ובאילו מקומות הן יכולות לסייע ביום יום? להלן התשובות.

מחיצות אקוסטיות ניידות בגימור פורמייקה

מחיצות אקוסטיות ניידות בגימור פורמייקה

מחיצות באולמות אירועים

היום, כשלקוח מגיע לאולם האירועים ומעוניין להפיק אירוע בגודל מצומצם – יוכל להשיג את מבוקשו. בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת אפשר לצמצמם את המרחב בלי בעיה על ידי אותן מחיצות אקוסטיות מתקפלות. בעלי האולם יסתייעו באותם קירות ניידים בתדירות גבוהה וינצלו אולם אחד גדול לכדי מימוש של שני אירועים במקביל. כך גם הם יצאו נשכרים כשהם מנצלים את כל שטח האולם שברשותם בערב אחד, והכל בלי שום הפרעה או טרדה בין שני האירועים. מה שיוצא שגם בעל האירוע יוצא מורווח מכל הסיפור וכן כל לקוח מקבל אירוע בהתאם לכמות האורחים שהוא הזמין. בין אם אתם מחפשים אחר פתרון דומה לאולמות כנסים, או אולמות אירועים ומסעדות או בין אם אתם תרים אחר מענה להפרדה של החלל במסגרת המתנ"ס הקהילתי, קירות הפרדה מודולריים הם המענה האידיאלי.

הפרדה במשרדים

מיותר לציין עד כמה חשוב לנו הריכוז והשקט בעבודה במשרד, יתרה מכך, עם מגמת ה – "אופן ספייס" שנוכחת בלא מעט משרדים, הפרטיות הפכה למצרך מבוקש. בעזרת אותן מחיצות מתקפלות ניתן יהיה לנצל את היתרון הזה של קיר נייד ואקוסטי במטרה ליהנות מחלל שקט ואישי בכל רגע נתון. החלל שייווצר ברגע אחד יאפשר לבצע מגוון של עבודות אישיות ודיסקרטיות כמו ישיבות צוות, עבודה שדורשת ריכוז, שיחה עם עובד וכו' מבלי שיהיו הפרעות מצדו השני של החלל.

הפרדה בבית כנסת

מחיצות לבית כנסת נחשבות כחלק אינטגרלי מהחלל מאחר והן מאפשרות חציצה במקומות הכינוס לזמן מוקצב, כך למעשה הן מעניקות את ההפרדה המבוקשת שבין מתחם התפילה של הגברים לבין זה של הנשים. מחיצות לבית כנסת הן לא אלמנט זר שכן מאז ומתמיד נעשה שימוש בפרגוד שיוצר הפרדה, אך עם זאת, לא מלאה ומוחלטת שבאמת מאפשרת לערוך בבית הכנסת שני אירועים במקביל. פרגוד הינו חיץ שמסתיר או יותר נכון, יוצר חציצה ויזואלית אולם לא ניתן בעזרתו ליצור הפרדה אקוסטית שכן הוא לא מגיע עד התקרה. מחיצות אקוסטיות מתקפלות יכולות לשמש את בית הכנסת באירועים שונים כמו בר מצווה או בשבת חתן, בעזרתן ניתן יהיה לערוך בבית הכנסת שני אירועים במקביל בהיעדר הפרעה ליתר המתפללים.  קירות הפרדה אלה מלבד היותם קלים ליישום ולקיפול הם יכולים להגיע במנעד של סגנונות ועיצובים מרשימים שמתכתבים עם העיצוב של החדר. כמו כן, במידה ומעוניינים להציבם בחלל לזמן בלתי מוגבל ניתן להשיג קירות שמקובעים ואינם ניידים.

בחירה במחיצה אקוסטית מחברה מהימנה ובעלת ניסיון

נסכם שכל מחיצה שתראו לנכון להזמין לחלל המשרד, לבית הכנסת או כזו שתיועד לאולם האירועים, מוטב לעשות זאת דרך חברה איכותית שיש לה ניסיון בתחום. יש לוודא כי החברה ממנה תרכשו את המחיצה היא בעלת ניסיון מעשי בתחום הייצור וכבר יש באמתחתה כמה וכמה מחיצות שנעשה בהן שימוש בשוק. כדאי שתבינו שלא כל מחיצה תתאים לכם ולתנאים של השטח שלכם, על כן רצוי לתכנן הכל מבעוד מועד, לערוך מדידות מדויקות, להבין את אילוצי החלל ורק לאחר מכן לבחור את המחיצה המתאימה ביותר. רק בעזרת חברה מקצועית תוכלו להיות סמוכים שקיבלתם מוצר איכותי ואמין לאורך זמן. שכן מדובר בקיר לכל דבר שניצב זקוף באמצע החלל ואמור להשרות עליכם את מלוא הביטחון וכן על הנוכחים.