כל  מי שמחזיק אולם אירועים מודע כבר למנעד הדרישות של הלקוחות שכל פעם מפציעים בדרישה חדשה. ידוע כי אולם אירועים הינו חלל גדול במיוחד שיכול לאכלס כמות מרשימה של אורחים שמתכנסים יחד לחגוג אירוע שמחה, כנס מטעם החברה או מפגש יחצנות וכו'. אך נראה כי יותר ויותר אנשים מחפשים אחר לוקיישן מצומצם שיכול לספק את מנעד השירותים של אירוע אך עבור כמות קטנה של אורחים במרחב קטן ואינטימי. עבור צורך זה לא היה עד כה מענה מתאים ובעלי אולמות נאלצו למצוא כל מיני שיטות שלא באמת אפשרו את האקוסטיקה שנדרשת לאולם אירועים. כיום הפתרון האידיאלי ביותר שעונה על הצורך הזה בצורה הרמטית הוא מחיצה אקוסטית שמצמצמת ומבודדת את החלל בכל רגע נתון.

מחיצות אקוסטיות מותאמות לאולמות אירועים

מחיצות אקוסטיות מותאמות לאולמות אירועים

מענה חדשני שמנגיש את התנאים הנחוצים לחלל

בימינו כל בעל אולם שמחזיק בחלל גדול ירצה לספק ללקוחות שלו את מיטב התנאים הדרושים לכל אירוע שהוא חפץ לעשות. המענה של מחיצות מתקפלות הוא לחלוטין מענה מושלם שלא התאפשר בעבר, מאחר שהמחיצות שהיו בעבר שימושו יותר עבור הפרדה חזותית בעוד שהרעש נותר בעינו ולכן לא באמת היה מדובר בפתרון אמתי. היום, בזכות הטכנולוגיה המתקדמת נעשה תכנון ויצור קפדני ששם דגש מיוחד על כל נושא האקוסטיקה כשהוא מתחשב גם בנראות של המחיצה באמצעות טקסטורות ורעיונות עיצוב דקורטיביים.

מענה פשוט ונוח ליישום

המחיצה בנויה ממסגרת אלומיניום וחומר בידוד ייחודי. ניתן לבחור בעובי המחיצה, בחומר הגלם באמצעותו היא תיבנה ולהגיע לרמת הבידוד המקסימלית תוך ניצול אולטימטיבי של החלל. המחיצה תוכל להקטין את החלל וליצור למעשה שני חללים במקביל שבהם ניתן לקיים אירוע בלי שאחד יפריע לשני. באופן הזה שיש שני אירועים למעשה, בעל האולם מרוויח משני אירועים במקביל, כאילו עשה אירוע אחד גדול. החלל נחצה לזמן מוגבל ובתום האירוע ניתן להחזירו למצבו הרגיל כשסוגרים את המחיצה ומניחים אותה בצד עד לשימוש הבא.

יכולת ניידות קלה במרחב

אביזר זה הפך למבוקש יותר ויותר ככל שאנשים מבינים את גודל הנוחות שלו והוא מהווה היום מוצר חובה במקומות רבים בהן יש התקהלות אדם. מלבד האוקבטיקה המצוינת שהוא מאפשר בחלל, הקסם האמיתי שלו נעוץ דווקא בפוטנציאל הניוד שלו. אפשר לפרוס את המחיצה ולהניע אותה למכל מקום בכל זמן שנבקש בקלות ובפשטות ברחבי האולם.

בנוסף, יש מגוון של מחיצות כשכל אחת מספקת תכונות שונות ולכן רצוי לבחור את המחיצה שמתאימה במידות, בעיצוב וכן ברמת אקוסטיקה גבוהה זאת כדי להבטיח בחירה מושלמת שתעניק רמת מיסוך אידיאלית.

היתרונות במחיצות לאולמות אירועים

אולם אירועים בנוי מחלל גדול ופתוח שנתמך על ידי, במידה ונותיר אותו כך ונכניס קובץ מצומצם של אנשים לתוך האולם הוא עלול להיראות דל מנוכר וכך יצבע האירוע. כדי להכניס בו חיים ואינטימיות, מפגשים ושיח בין המוזמנים, חשוב לעצב אותו נכון. בעזרת אותן מחיצות מודליות נוכל לעשות את זה בצורה פשוטה ולשנות באבחה אחת את האווירה המנוכרת לאווירה אינטימית, משפחתית וחמה.

כל היתרונות של מחיצה באולם אירוע

מענה מהיר – מחיצות אלה מאפשרות חיץ מהיר ואפקטיבי בזמן שהן מוסיפות גם מראה עיצובי שמותאם לחלל.

פתרון פשוט – מדובר במוצר בר שינוע קל ופשוט שניתן לשאת ברכב וניתן לקפל ולהעמידו בצד בזמן שאין בו שימוש ובכל רגע נתון לפרוס אותו במרחב וליצור מרחב חדש לגמרי שמאפשר תנאי נוחות אחרים.

קלה לתפעול – קניתן לפתוח אותה ולהניע אותה בחלל לבד בהיעדר עזרה בכוח אדם.

עיצוב מחיצות בהתאמה אישית –  מחיצה זו תוכל להגיע בכמה וכמה גדלים ומידות וניתן אף להתאים אותם למקום עצמו – למידות ולכל האילוצים.  ניתן ליצור אותן ממספר חומרי גלם איכותיים, כל זמן שמבינים מה רמת הבידוד הנחוצה וכיצד חומר הגלם מצליח למקסם את האיטום.

 

קץ לשבירת קירות, די לבזבוז אולם אחד על אירוע דל קהל, מספיק לדוש במחשבה אם כדאי לשפץ את האולם מחדש ולבנות קירות – היום תוכלו להיעזר באלמנט כל כך ירוק וידידותי לסביבה שלא דרוש שינויים אקוטיים ומאפשר  ליצור תנאי סביבה אולטימטיביים ברגע ובלי קושי – כי דברים צריכים לבוא קל!