אחת הדרכים האפקטיביות ליצור הפרדה בחלל עבודה במתחם המשרד, מבלי להיאלץ להוציא סכומי עתק על בניית קירות ושיפוץ מסיבי, הינן מחיצות אקוסטיות למשרד.
בימינו, עסקים רבים יעדיפו לעבוד בחלל משרד שהוא פתוח וגדול משום שזה מאפשר יכולות תקשורתיות גבוהות עם כל יתר העובדים ואווירה של שיתוף פעולה בין כולם.
עם זאת, לעיתים יהיה צורך בחלל נפרד כדי לספק את הפרטיות הנדרשת במקרים מסוימים, כמו עבודה שדורשת ריכוז בהיעדר הסחות או לצורך שיחה אישית של עובד ומעסיק וכדומה. כאן מגיע יתרונם הגדול של מחיצות אקוסטיות מודולריות וניידות למשרדים.

מחיצה אקוסטיות למשרד

מחיצה אקוסטיות למשרד

בחירת מחיצה אקוסטית למשרד תספק תפוקה גבוהה

עולם העסקים כל הזמן מתחדש ומתעדכן בטכנולוגיות מתקדמות, לכן חשוב להיות ערים גם לכל טרנד עיצובי מוביל שמיועד לחללי העבודה של היום, מאחר וכל פתרון יוכיח את עצמו כאפקטיבי, זול, נוח ומדולרי שניתן לבחירה בהתאם לתנאים הסובבים. כך אפשר יהיה לנצל בצורה היעילה ביותר את חלל המשרד שעומד לרשותנו וליצור הפרדה בין חלל העבודה הכללי לבין האזור שבו מתקיימות ישיבות צוות, שיחות פרטיות עם לקוח, בהיעדר כל הסחה.

כדי להיות בטוחים שהמשרד באמת מצליח להפיק את כל היעילות בחלל שלו, כדאי לוודא מה הם התנאים הקיימים בשטח ולבדוק אם הם אכן תואמים לצרכיה המשרד והעובדים מלבד אווירה נעימה, שכר הולם, מטבחון מאובזר, ריהוט ארגונומי וכל מה שניתן לספק לרווחת העובד, חשוב גם ליצור לו את האפשרות למרחב פרטי שבו יוכל לעבוד בצורה יעילה ביותר במקרים בהם יזדקק לבצע עבודה שדורשת ריכוז ומרחב שקט.  בצורה זהה ניתן יהיה ליצור הפרדה בין אזור העבודה לבין אזור בו תתבצע אחת לחודש ישיבת צוות, בלי כל הפרעה מהמתרחש מחוצה לו.

מחיצות אקוסטיות למשרד

אתם אלה ששולטים על המרחב במשרד

אותן מחיצות מסוגלות לתת מענה לכל צורך ולהוות תוספת יעילה ביותר במשרד. אפשר יהיה להקים אותן בכל משרד בהתאמה מדויקת לכל צורך של העובדים, הן מהפן הפרטי, העיצובי והשקט שנדרש להם כדי שיבצעו את העבודה שלהם על הצד הטוב ביותר.
ניתן להתאים את ההפרדה לכל התנאים שקיימים במשרד, אפשר לבחור את חומרי הגלם, את העובי שלהן, מה שישפיע כאמור על רמת הבידוד ועוד.
זאת יחד עם העיצוב של המחיצה שתתכתב עם כל העיצוב הכללי בצורה מושלמת.

כאמור, פתרון הפרדה זה יאפשר לכל עובד להצליח לעבוד באווירה שקטה ואינטימית שלא פעם יהיה צורך בכך. מדובר במענה שיכול להיות גם נייד ולהתקפל בתום מספר שעות, וכך הרווחתם שליטה אבסולוטית על החלל. מחיצות מתקפלות בקלות ובמהירות וניתן לאחסן אותה בצד בתום השימוש. ניתן לעשות זאת על ידי הכרת התנאים של החלל על מנת שתיבנה הפרדה אידיאלית שתתאים לריהוט הקיים בחלל, למידות של החלל והכי חשוב תצליח להעצים את התפוקה של כל עובד.

הפרדה שמאפשרת להיות נוחות וגמישות

אפשר ליצור הפרדה בהתאם לכל צורך של כל סוג של מרחב עבודה. בצורה זו אפשר לבצע חיץ של כל אזור שמבוקש או חצאי הפרדה שיבדילו בין עמדות עבודה כאלה ואחרות בחלל פתוח. בדרך הזו ניתן למעשה לאפשר לכל צוות העובדים ליהנות מאווירה של עבודה בצוותא, בעוד כל אחד גם יכול לבחור להתמקד בעבודתו מבלי שיפריעו לו בשיחות טלפון עם לקוחות, הקלדות, הדפסות וכל עיסוק שעשוי להוציא אותו מריכוז.